Děkuji

Jindriska | 21.09.2012

Před dvaceti lety se ke mně svět otočil svou rubovou stranou. Dnes už vím, že to tak mělo být a že to byl jen začátek něčeho nového. Nového života, životního stylu, přístupu k lidem, k dětem. Postupně jsem se dostala k numerologii, následně k astrologii. Setkávala jsem se s novými lidmi, se kterými bych se dříve nepotkala. Synové tuto změnu brzy zaregistrovali a dostalo se mi velkého ocenění větou: "Nikdy bych nevěřil, že umíš být tak tolerantní, až budu dospělý a budu vychovávat vlastní děti, budu jim předávat Tvoje slova a lásku tak, jako Ty nám".
V poslední době jsem cítila silnou potřebu poznat Reiki, umět zacházet s touto energií a pokusit se pomáhat alespoň těm nejbližším. Na internetu jsem si vybrala Ivu a přes určitou nedůvěru k internetovým "známostem" jsem ji oslovila. Mám radši doporučení, ale riskla jsem to :). Prožila jsem dnes úžasné zasvěcení, cítím se fantasticky a doufám, že budu výborná žačka. Těším se na využití energie, která mi byla poslána. Jdu po cestě, kterou jsem si před časem sama zvolila, bylo to jen a jen moje rozhodnutí a mám z toho opravdu skvělý pocit. A Iva je u toho se mnou. Už teď jsem jí vděčná a moc za všechno děkuji.

Přidat nový příspěvek