Jsem učitel a terapeut reiki, Bachových květových esencí, šamanského reiki drumming

Ráda vás osobně či na dálku:

zasvětím do krásné energie reiki, vyrovnám čakry, poradím, jakou esenci Bachových květů si namíchat na vaše problémy, pomohu vám pomocí dračích a šamanských cest najít odpovědi na všechny vaše otázky, dokonce i do minulosti...pokud máte nějaký problém, jak po fyzické,, tak psychické stránce a stále se opakuje, nebo je chronický, jedná se především o karmický následky, lze je v tomto životě změnit, když víte, proč tomu tak je...

Poskytuji rovněž poradní služby a kurzy.

Ve spolupráci s Vámi pracuji jako Váš Osobní trenér.

Více o mé cestě si můžete přečíst ZDE.

 

REIKI ROHU HOJNOSTI (KURS OSOBNÍ ČI NA DÁLKU)

 

DUŠEVNÍ VLASTNICTVÍ A COPYRIGHT TEXTU: © HERTA BEER, UČITELKA REIKI. ROZMNOŽOVÁNÍ A PŘEDÁVÁNÍ V JAKÉKOLIV PODOBĚ JEN PO PŘEDCHOZÍM OSOBNÍM SOUHLASU.

STALO SE TO JEN NĚKOLIK MÁLO DNŮ PŘED VÁNOCEMI V ROCE 2005, KDY © HERTA BEER VYPRACOVALA TENTO NOVÝ SYSTÉM.

 

KAŽDÉMU ČLOVĚKU JE DÁNO DO VÍNKU ŽÍT V HOJNOSTI A BLAHOBYTU!

 

VĚTŠINOU TOMU VŠAK BRÁNÍ VLASTNÍ NEGATIVNÍ MYŠLENKY, RŮZNÉ BLOKÁDY A OJEDINĚLE TAKÉ KARMA NEBO ŽIVOTNÍ ÚLOHA.

POMOCÍ TOHOTO NALADĚNÍ MŮŽEME VĚTŠÍ DÍL TĚCHTO RUŠIVÝCH VLIVŮ SPROVODIT ZE SVĚTA…..

 

V PŘECHODU MEZI POLOSPÁNKEM A SPÁNKEM PRONIKLA JISKŘIČKA TOHOTO SYSTÉMU DO JEJÍHO VĚDOMÍ, POVYKOVALA V JEJÍM PODVĚDOMÍ A DRŽELA SE TAM TAK DLOUHO, AŽ KONEČNĚ VYSTOUPALA VZHŮRU, ABY PŘINESLA RADOST A ŠTĚSTÍ.

POTOM ZAVLÁDL V JEMNOHMOTNÉ OBLASTI OPĚT KLID.

JAKOBY CHTĚL NĚKDO ŘÍCI: „KONEČNĚ! TAK JE TO SPRÁVNÉ, TOHO JSEM CHTĚL DOCÍLIT! K ČEMU TO OTÁLENÍ? PROČ NE HNED TAKTO?“

PRÁVĚ NAOPAK. DÍKY TOMUTO NALADĚNÍ A V DŮSLEDKU PŘIROZENÉ ZMĚNY MYŠLENÍ, KTERÉ DOSÁHNEME TÍM, ŽE SE PŘI ZASVĚCENÍ SPOJÍME S VYŠŠÍMI FREKVENCEMI VLNĚNÍ, SE OBJEVÍ NEČEKANÉ MOŽNOSTI V OBDRŽENÍ ROZMANITÉ HOJNOSTI A BOHATSTVÍ A UŽÍVÁNÍ SI JICH DOSYTOSTI, ANIŽ BY ČLOVĚK MUSEL ČEHOKOLI LITOVAT….

 

NALADĚNÍM DO SYSTÉMU ROHU HOJNOSTI SE ČLOVĚK SPOJÍ S NESMÍRNÝM BOHATSTVÍM FORTUNY.

ČÍM DÉLE A ČASTĚJI BUDEME TENTO SYSTÉM POUŽÍVAT, TÍM SNÁZE SE STANOU NAŠE SNY SKUTEČNÝMI.

ABYCHOM MĚLI ÚSPĚCH STÁLE PŘED OČIMA, MĚLI BYCHOM ZAČÍT MENŠÍMI PŘÁNÍMI, KTERÉ SE DAJÍ SNADNĚJI USKUTEČNIT A TÍM DOJDE K JEJICH RYCHLEJŠÍ REALIZACI….

POUŽITÍ:

KDYŽ JSTE SI VYBRALI JEDNO PŘÁNÍ, MYSLETE SI NEBO VYSLOVTE NÁSLEDUJÍCÍ VĚTY:

REIKI ROHU HOJNOSTI!

FORTUNO**, PŘIJDI KE MNĚ,

SPLN MI NYNÍ MÉ PŘÁNÍ!.......

 

POTÉ SI NAD KORUNNÍ ČAKROU ZVIZUALIZUJEŠ SYMBOL FULL*, JAK SE NAPLNĚNÝ  PŘÁNÍM VYSYPÁVÁ PŘES TVOU HLAVU, OBKLOPENÝ A ZALITÝ ZLATÝM SVĚTLEM….

CVIČENÍ

 

PŘI KOUPÁNÍ SI ČLOVĚK MŮŽE BÁJEČNĚ PŘEDSTAVIT, JAK NA NĚJ NAMÍSTO VODY PRŠÍ PENÍZE. ZLATOŽLUTÉ SVĚTLO, KTERÉ Z NICH VYZAŘUJE, VÁS BRZY NATO CELÉ ZAHALÍ.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE SEDÍTE V AUTĚ A UJÍŽDÍTE SILNICEMI. PŘED VÁMI SE OBJEVÍ VELIKÝ HRNEC S PENĚZMI, NAPLNĚNÝ AŽ PO ÚPLNÝ OKRAJ MINCEMI A PAPÍROVÝMI BANKOVKAMI. STRČTE RUKU DO HRNCE A NABERETE SI Z NĚHO PLNOU HRST … A ROZHODTE PENÍZE Z VOZU NA OBĚ STRANY OKOLOSTOJÍCÍM LIDEM SLAVNOSTNÍHO PRŮVODU. …..

TO JE ZÁKON VESMÍRU. PROSTĚ TO ANI JINAK FUNGOVAT NEMŮŽE.

SAMOZŘEJMĚ SI MŮŽEME TENTO ROH HOJNOSTI, Z KTERÉHO SE NA NÁS SYPOU PENÍZE, PŘEDSTAVIT A VIZUALIZOVAT KDYKOLI A KDEKOLI; AT JE TO NA CESTĚ DO PRÁCE, V ČEKÁRNĚ, V KANCELÁŘI, U POČÍTAČE ATD.

 

JE TŘEBA TAKÉ VĚDĚT, ŽE PŘITOM NEMŮŽETE SOBĚ ANI JINÝM V JAKÉKOLI PODOBĚ UŠKODIT.

KDYBY MĚLO BÝT VYSLOVENO NEGATIVNÍ PŘÁNÍ, ZTRATÍ SE DO PRÁZDNA!

A V TOM JE PRÁVĚ ZÁKLADNÍ ROZDÍL MEZI “NORMÁLNÍM“ VYSLOVENÝM PŘÁNÍM ODESLANÝM DO VESMÍRU A K VYŠŠÍMU JÁ A PŘÁNÍM REIKI ROHU HOJNOSTI!.....

KURS MOŽNO PŘÍMO U MNE VE VÍDNI NEBO JAKO DÁLKOVÝ.

Více na: dalsi-druhy-energetickych-systemu/reiki-rohu-hojnosti/


Reiki není

náboženství ani sekta, ale také žádný léčebný

     systém ve smyslu školní medicíny, přesto s ním  však není v rozporu

náhradou za tradiční školní medicínu

jeho energie nemůže být zneužita

 

  Reiki působí vždy JEN pozitivně

Vždy si uvědomte

Války a konflikty jsou nejen ničivé, ale i hloupé

18.12.2023 14:09
tento článek jsem napsala již předloni a protože se mezitím s uplynulým časem stal znovu ještě více aktuální, dávám ho sem znovu. je to můj postoj a NIKDY se nezmění. Můžete ho šířit s mým jménem klidně dál. Někdy je dobré vidět to, co mnohým stále k "vidění není" a to co nejdříve, než bude zase...

Naslouchejte, ale budte skeptičtí! Vždy!

27.02.2023 16:59
Britský autor sci-fi Ian Watson napsal: „Pokud vás někdo musí přesvědčovat, napomínat, tlačit, lhát, lákat na pobídky, nutit, zastrašovat, odhalovat, obviňovat, vyhrožovat, trestat a kriminalizovat… Pokud je toto všechno považováno za nezbytné k získání vašeho souhlasu – můžete si být naprosto...

Nový rok 2022

Novoroční přání

01.01.2022 10:14
Moje Novoroční přání pro nás všechny bez rozdílu    Píše se 20.červen 451. Cataunské pole v oblasti dnešní Champagne. Římské vojsko s vojevůdcem Aetiusem. Hunové a v jejich čele král Attila. Na obou stranách 165 tisíc obětí. Jedno z největších vojenských střetnutí všech...

DÍKY DANE A DÍKY JAMESI!!!

James Bowen a kocour Bob

četla jsem už hory knih, ale James Bowen (vypráví o svém životě) mne nyní "dostal" naplno, nemohla jsem se od jeho knih vůbec odtrhnout a už se těším, až zítra začnu číst třetí díl a jestli mi kdysi od základu změnil život autor Dan Millman (rovněž pravdivý příběh), tak James Bowen je nyní...

Novoroční poselství

Novoroční poselství pro rok 2022

Moje Novoroční přání pro nás všechny bez rozdílu   Píše se 20.červen 451. Cataunské pole v oblasti dnešní Champagne. Římské vojsko s vojevůdcem Aetiusem. Hunové a v jejich čele král Attila. Na obou stranách 165 tisíc obětí. Jedno z největších vojenských střetnutí všech...

NOVOROČNÍ POSELSTVÍ PRO VÁS VŠECHNY 2017

Hvězdy na obloze jsou prý okénka, kterými se z oblohy na nás dívají naši milí, kteří už nejsou mezi námi.   Představit si to není  až zase tak těžké. Zda je tomu opravdu tak, či není, to už nechávám na vaší osobní představivosti. Nakonec proč ne. Třeba jen částečně, kdo už ví....

pro rok 2016

  Dokud hvězdy svítí, ještě není nic ztraceno...   A ony opravdu stále stříbrně září. Pokaždé, když večer zvedneme pohled na oblohu, objeví se tam a za chvíli je jich více a více, až se jimi zdánlivě prázdný vesmír nad námi zaplní. Jsou jich spousty, tak jako lidí dole pod nimi. Je nás...

Video

Novoroční poselství 2015

...Jsou tři hodiny ráno a skučící vítr ve společnosti rozpustilých hvězd na noční obloze mrazivě ovívá osamocenou čerpací benzínovou stanici. V té tmě působí její světla jako oáza. Právě k ní přichází s rukama v kapsách Dan. Nemůže spát a hledá na stanici s nočním provozem...

Když něco nevidíme, neznamená to, že to neexistuje

Jako učitel reiki pochopitelně rozšiřuji "své obzory" i o další a další energetické systémy. Na netu i jinde se šíří různé zprávy o tom, či jsou další systémy reiki nutné, či to není jen další tahání peněz z lidí a k čemu vlastně jsou. O čem je například Dračí reiki, vždyt draci přeci neexistují...

Afirmace dne

Afirmace dne Jsem schopný/á dosáhnout svých cílů. Zůstávám soustředěný a postupuji krok za krokem, až dosáhnu svého cíle.   K tomu jen krátce dodám, začněte s menšími cíly, protože tak budete více věřit, že jich dosáhnete. Při afirmacích je důležité, abyste jim vnitřně rovněž věřili....

ÚLOHA DUŠÍ NA ZEMI

  Už delší dobu přemýšlím nad vztahy duší, souznění duší, o společné rodině duší, domluvě duší než přijdeme opět na Zemi... ano, to je všechno báječné, krásně se to čte a ještě báječněji o tom sní, ale pro mne jako ateistu je to stále takové „neuchopitelné“. Energii reiki mohu „uchopit“,...

Zamyšlení

Slovo smrt je jako dobře mířená konečná střela

Slovo smrt je jako dobře mířená konečná střela a vždy nás zasáhne. Teprve, až začneme chápat, neříkám, že to někdy vůbec musíme pochopit plně, to se teprve časem ukáže, že prostě jen patří k životu a že to není "konečná"....více ZDE.   © Cypyright text Iva Höllmüller   Tento...

Příběh

Obyčejná želva, která se ukázala být neobyčejná

Nesu vám malé povídání z dovolené, kde jsem zažila moc krásnou příhodu a ráda se s vámi o ni podělím. Jak víte, právě skutečné příběhy si naše mysl moc dobře pamatuje. Byli jsme na prodloužený víkend v překrásném rakouském Gmundenu, ubytováni v hotel Schwan s kouzelným...

Duben 2014

Svatojakubská noc plná čarování

Svatojakubská noc plná čarování   K čemu je potřeba tuku nevinného hocha, aneb jak vysedět zelená kuřata      Den ulehl znaveně do mračných peřin, sluníčko usnulo na loži z červenooranžových nadýchaných obláčků a tichými kroky zastřena pláštěm tmy se pomalu blíží...

Příběh: Cesta jednoho kouzelného koláče

Jak uplatnit reiki a nejen reiki v kuchyni Reiki je báječná inteligentní vesmírná energie a tak ji můžete použít prostě všude, skutečně naprosto všude. Naučte se reiki používat spontánně a kreativně. Najděte si postupem času svůj nejlepší způsob, jak a kdy ho uplatnit. Ze začátku se třeba...

Příběhy mohou změnit celý svět

Příběhy mohou změnit celý svět   Proto jsem se i já rozhodla vám nyní psát především příběhy a to opravdové příběhy. Budu se s vámi dělit o to, jak to dnes dělám v životě já, jak jednám, jak se chovám, o čem přemýšlím, jak se dál sebevzdělávám, koho potkávám. Co se mi povedlo, ale také, co...

BŘEZEN 2014

Zapomenuté kouzlo a jak ho znovu uvést do života

Tím Kouzlem je Vděčnost. Možná máte pocit, že jste vděční dost, vždyť vás přece od dětství učili za všechno hezky poděkovat. Jenže, víte, to je málo. Pokud se naučíte v životě být vděční za všechno, ale skutečně naprosto všechno, postoupíte veliký krok kupředu. Poděkujete běžně za dárek, za...

Hrozně mne znervoznuje, když nemám odezvu na odeslané reiki

Dobrý den, mám reiki I. stupně a nyní zkouším dávat reiki jak sám sobě, tak svým blízkým. Co mne však znejištuje a znervoznuje je to, že když pošlu reiki energii třeba své matce, ona pak tvrdí, že vůbec nic nevnímala a že má pocit, že to asi ani nefunguje, že nevidí ani na sobě nějaké velké změny....

ÚNOR 2014

Ocitl jsem se ve svém životě na rozcestí

Dobrý den, ocitl jsem se ve svém životě na rozcestí. Podvědomě cítím, že bych měl se sebou něco začít dělat, měl bych určitě nějak něco změnit. Ale nevím jak, kde mám začít a co pak dál. Našel jsem si Vaši stránku, mám pocit, že toho již mnoho...

REIKI - OŠETŘENÍ ZLOMENINY POMOCÍ ENERGIE REIKI

Můj vnouček si zlomil ruku, má ji v sádře a bude asi potřeba ji znovu narovnávat, jak je to s posíláním reiki na zlomeniny? Je potřeba na něco dávat pozor...   U zlomenin platí všeobecně - napřed ošetření lékařem,...

Reiki - jak poznám, že mé zasvěcení proběhlo v pořádku?

Dobrý den, měl jsem tu čest a mohl jsem vidět Vaše skoro 150 stránková skripta k výuce reiki I. Já sám jsem absolvoval 1. a 2. stupeň reiki před rokem u pana XX a téměř každý den pracuji s touto energií a zajímám se dál o nové informace. Rád bych...

Mám reiki, ale nevím, co si s ním mám počít

Dost často dostávám od lidí vzkazy, že mají reiki Miako Usuiho stupen 1, nebo už i reiki 2, není výjimkou ani reiki 3 či 4, či jiné energetické systémy reiki a že naprosto netuší, co si s tím mají dál počít. Včera jsem zrovna dostala...

Reiki - mám po zasvěcení do reiki užívat dál své léky

Zvýšený pitný režim po zasvěcení do energie reiki u mě není problém,ale beru léky na alergii,ty bych měla přestat užívat?   V žádném případě nepřerušit jakékoli užívání léků, či návštěvy lékaře nebo jiných lékařsky předepsaných...

REIKI - JAK SE ZBAVIT STARÝCH VZORCŮ

odařilo se mi konečně přebít "starý vzorec chování" v nový. A to s obyčejnou odpovědí na otázku Jak se máš. Fakt jsem dosud ani netušila, až teď, jak magicky zní odpověď na otázku:"jak se máš?" a já odpovím:"děkuji,dobře". Já...

Nemohu přijmout zodpovědnost za svoje činy

Ahoj, chtěla bych se tě zeptat ,ty si tak moudrá dušička.Ted nějak nemohu přijmout zodpovědnost za svoje činy a to co dělám vím že je špatné ,ale něco mě pořád háže zpět.Víš moc dobře si pamatuji, jak jsem na tom byla velmi špatně kdysi...

Leden 2014

Reiki - posílání na dálku pomocí fotografie?

Když posíláš někomu reiki a nemáš jeho fotku, co raději používáš, vlastní tělo jako zástupce, nebo napsané jméno (stačí mi třeba napsané křestní jméno a mentální naladění, že je to určeno pro tu a tu osobu)?   Použij vždycky tolik možných informací, které máš k dispozici, pokud je nemáš,...

Výklad karet nahrazuje dračí cesta za otázkou

Věštění z karet, kdo by ho neznal, kdo by ho nezkusil, kdo by o něm kdy alespoň neslyšel. Také já umím z karet vykládat, ale kdysi jsem se stala díky zasvěcení do energetického systému Dračího reiki dračím jezdcem a od té doby nedám dopustit na dračí let za otázkou pro klienta. Je to zcela jiné...

Reiki - mohu odesílat energii reiki po požití alkoholu,kávy...

Reiki - mohu odesílat energii reiki po požití alkoholu,kávy..?   To bych ti nedoporučila, jak ty, tak tvůj klient byste neměli být ve stavu po požití jakýchkoliv návykových látek, tudíž nejen alkoholu. Nedoporučuje se ani silná káva anebo silné tabákové produkty. A samořejmě ani...

Andělé strážní podle datumu narození

1. 1. – 5. 1. – NEMAMIÁŠ – Jeho chránenci sú bystrí, inteligentní a rozhodní. S veľkou výdržou a odvahou odolávajú ťažkostiam a únave. Vďaka zdravému rozumu dokážu vždy preniknúť k podstate veci. Objavujú nové pojmy a spôsoby myslenia. Sú mimoriadne zodpovední, starostliví a láskaví.   6. 1. –...

Vyklad karet

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Poradna

Napište mi

iva.hoellmueller@gmail.com

ZAVOLEJTE MI

SKYPE (+kamera) SLUŽBA 

OSOBNÍ A DUCHOVNÍ ROZVOJ

Má skype adresa:

Iva Hoellmueller

Prosím předem avizovat, domluvíme si termín zavolání.

CITÁT DNE

15-01-2024

„Život je jako jízda na kole. Abyste udrželi balanc, musíte se neustále pohybovat dopředu.“  Albert Einstein ************************************* Archív citátů naleznete ZDE

AFIRMACE DNE

15-01-2024

Můj život je nádherný. *******  Archiv afirmací najdete zde.

Kniha, která stojí za to

 

Bude stát zřejmě za přečtení...

Oddechovka...

Bachovy květové esence

Bachovy esence Terapie+Semináře

KURS BACHOVÝCH KVĚTOVÝCH ESENCÍ KURS 1 - PRO VLASTNÍ POTŘEBU KURS 2 - TERAPEUT Bachovy květy kurs I. Doba kursu: 1-2 dny Seznámíte se s 38 Bachovými květy + Rescue Remedy (krizové kapky). Naučíte se je určovat a aplikovat ve svém životě, pro rodinu a přátele jako podporu vlastního...

KURS BACHOVÝCH KVĚTOVÝCH ESENCÍ

KURS 1 - PRO VLASTNÍ POTŘEBU

KURS 2 - TERAPEUT

Více ZDE

Kurs REIKI - nová metoda

***LÉČENÍ POCITŮ S REIKI***

Více ZDE.

Reiki

Reiki Rohu hojnosti Kurs

Stalo se to jen několik málo dnů před vánocemi v roce 2005, kdy © Herta Beer vypracovala tento nový systém.   Každému člověku je dáno do vínku žít v hojnosti a...

REIKI

Tygří reiki Kurs

Tygří reiki   Úvod do tygřího reiki Tygří reiki bylo původně vychanelováno Korey Longem (Korey Long). Původní energie byla používána „záměrně“ bez symbolů a manuálu. Od té doby jsem ale systém...

Reiki

Měsíční reiki Kurs

Měsíční reiki   Aramethia Měsíc zaujímá v mnoha starých kulturách svoje místo. V souvislosti s čínskou kulturou jsou známé symboly Ying a Yang. Yang představuje denní dobu, je to aktivně...

Reiki

Jednorožčí reiki Kurs

 Jednorožčí reiki   S jednorožci je nejvíce spojována panenská čistota a veškeré dobro. Herta Beer vyvinula tento kouzelný systém na podzim roku 2005. Slouží ke spojení se s...

Reiki

Fénix reiki Kurs

Fénix reiki   Podle dávné báje je pták Fénix spojován se znovuzrozením. Fénix systém byl objeven, abychom mohli, stejně, jako pták Fénix povstat znovu z popela. Často máme pocit, že už...

Reiki

Reiki mořských pann Kurs

Reiki mořských pann   ©Zakladatelka systému Beer Herta Energie mořských pann nám pomůže najít znovu spojení ke tvému pradávnému Já. Veškerý...

Výklad karet jinak

Věštění z karet jinak-Zeptejte se mne

Věštění z karet, kdo by ho neznal, kdo by ho nezkusil, kdo by o něm kdy alespoň neslyšel. Také já umím z karet vykládat, ale kdysi jsem se stala díky zasvěcení do dračího reiki dračím jezdcem a od té doby nedám dopustit na dračí let za otázkou pro klienta. Je to zcela jiné pojetí než výklad karet, přesto přesné a jasné. Někdo řekne: „Draci, ti přeci neexistují!” a já mu odpovím: “A andělé, ti existují? Tak pak existují i draci!” Od své učitelky reiki jsem se postupem času naučila mnohému, mimo...

Konzultace a poradna

Numerologické číselné kolo

 Miluji výzvy a změny v životě. Nikdy se nespokojím jen s průměrem a mám dost vytrvalosti i píle k tomu, uskutečnit své sny. I toto mi kdysi prozradilo mé číselné kolo... Minulý rok jsem se proto pustila do podrobného studia zcela nového pojetí rozboru data narození. Lidé ho znali a používali již dávno, ale nejen díky církvi upadlo časem v zapomenutí a nyní se vrací....

PartyLite

Váš prodejce a poradce - Poprvé v ČR svíčky a dekorace partylite

Irenka Fujerová, oblast: Liberec a okolí,jinak samozřejmě i celá ČR Kontakt: irenf@seznam.cz  Telefon: 0724915635*** ***Webová stránka s...

OBCHOD

Energetické obrázky,výšivky,háčkování aj.

Energetické obrázky,výšivky,háčkování aj.   Překrásné energetické obrázky - sama mám pár krásných doma, nebo třeba vyšitý obrázek andílka aj. - si můžete dle domluvy objednat u...

OBCHOD

Ručně vyrobené originály panenek aj.

© Copyright Tyto překrásné panenky pochází z dílny moc šikovné paní Kateřiny. Nemusím ji ani dál chválit, protože její dílka stejně hovoří sama za sebe. Precizní, krásně...

Energetické obrázky aj. tvorba

© Copyright Olga Petrusová***  Překrásné energetické obrázky - sama mám pár krásných doma, nebo třeba vyšitý obrázek andílka aj. - si můžete dle domluvy objednat u...

Panenky,anděly,skřítky,víly,deky,ilustrace aj.

© Copyright Hana Ručková*** Tihle kouzelní andílce už sice mají své majitele, ale můžete si objednat u jedné moc šikovné výtvarnice podobného,či klidně něco jiného,...

Kontakt

Reiki-oasa Iva Höllmüller

043-699 1908 4263

Kalendář akcí

Kurs - Reiki Drumming 2024- pouze v ČR na pozvání

01.03.2024 00:00
 Reiki Drumming Dovoluji si Vám představit můj nový kurs reiki Drumming...

REIKI

Reiki Mikao Usui I. Kurs

Trvání: 1 den (kurs osobní či na dálku) Obdržíte zasvěcení, trvalý přístup k univerzální životní energii. Seznámíte se s historií a teorií reiki, se základními technikami sebeošetření, ošetření jiných lidí, rovněž zvířat, rostlin aj....

REIKI

Reiki Mikao Usui II. Kurs

Trvání: 1 den (kurs osobní či na dálku) Při druhém stupni budete zasvěceni do tří symbolů a jejich manter, které podstatně zintenzívní reiki použití a umožní posílání a ošetření reiki neohraničené prostorem a časem (reiki na vzdálenosti, mentální...

REIKI

Reiki Mikao Usui III. Kurs

Mistrovská energie – komunikace s Vaším vnitřním Já – naladění aktivuje rozvoj celé osobnosti na všech úrovních. Obdržíte mistrovský symbol (symbol života) a k němu se vztahující mantru od Usuiho. Mistrovská iniciace následuje, když jste se předtím zodpovědně naučili prostřednictvím I. a II....

REIKI

Reiki Mikao Usui IV. Kurs

Učitelské vzdělání Vás poté opravnuje k otevření Reiki - kanálu ostatním lidem a k realizování přenosu Reiki energie rozkmitáním na vyšších úrovních.   Zasvěcení do technik a rituálů tradiční Reiki iniciace a obsáhlé možnosti energetické práce s pomocí originálních symbolů Usuiho jsou...

KELTSKÉ REIKI

SEMINÁŘ

Představuji Vám krásný energetický systém Keltského reiki.

Systém pracuje s vibracemi Země, stromů i keřů. Rovněž umožní spojení s přírodními bytostmi, jakými jsou skřítci, víly, dévy a jiní. Je vhodný pro ty, kteří se cítí být osloveni keltskou moudrostí a mají rádi přírodu.  

Další info ZDE.

 

   © Copyright Iva Höllmüller

Publikování a další šíření obsahu, kopírování její struktury, pouze s písemným souhlasem autora této webové stránky. 

Reiki

Reiki Merlinovy moudrosti Kurs

Reiki Merlinova moudrost   Jak to začalo   “Moudrost Merlina” vychannelovala Andrea „Chisara“ Baginski dne 25. dubna 2006. Andrea je učitelkou různých energetických systémů. Svou cestu začala na konci 80-tých let se...

Reiki

Excalibur reiki Kurs

V tomto energetickém systému se naladíte na energii Excalibru, meče Pravdy. Naučíte se, jak na své cestě používat k vyrovnání a léčení archetypické energie Merlina a...

Reiki

Reiki Svatého Grálu Kurs

Reiki Svatého Grálu:    Zasvěcením do tohoto krásného energetického systému se zároveň stáváš dalším strážcem Svatého Grálu a nositelem jeho energie. Jeho 3 zasvěcení a následné...

Reiki

Reiki tree - stromů Kurs

Zasvěcení do stromů ze stromového kruhu I.-IV. stupeň   1. stupeň Zasvěcení do sedmi stromů ze stromového kruhu  Jabloň -- Javor -- Ořech -- Kaštan -- Jasan -- Jilm --...

REIKI - FYLGIA

Již v době severských (nordických) germánských kultur lidé věřili, že jsou doprovázeni ochranným duchem ve zvířecí podobě. Tento neviditelný duch zvířete byl pojmenován Fylgia.

Tento systém vytvořila Herta Beer. Je to systém, který je odvozen ze šamanismu.

Více se dočtete ZDE.

Reiki

Dračí reiki Kurs

Dračí reiki I.-III.  Dračí reiki I. a II. tvoří jeden ucelený energetický systém.  Dračí Reiki I.     S pomocí draků se znovu spojit s našimi pradávnými silami   Dějiny a fakta  Draci – existují opravdu, či se jedná jen o mýtus? Od té doby, co človek zanechal dalšímu pokolení písemné...

Reiki

Pegasus reiki Kurs

Jako první z nové řady Vám nyní představuji překrásnou energii Reiki Pegase: ...Tento energetický systém obdržela jako dárek Marlene Traut při své jedné meditaci. Je tu od toho, abychom se znovu...

Reiki

Delfíní trilogie reiki Kurs

 Delfíni reiki se skládá: z delfíního reiki zasvěcení, velrybího (orca) reiki zasvěcení a delfíního krystalového zasvěcení. Pro práci s delfíním reiki nepotřebuješ zvláštní symboly k...

Reiki

Vílí reiki Kurs

 FAIRYLIGHTRAYKEY … FEEN-LICHTRAYKEY   CO JE TO VLASTNĚ Fairy LighT Ray Key … Feen-Licht Ray Key?   Jedná se o jednu z energetických forem, která vychází z inspirace...

Reiki

Avalonian Faery reiki Kurs

Avalonian Fairy reiki:  Reiki Avalonu můžeme nazvat spojovacím mostem reiki Excalibru, reiki Merlina a reiki Svatého Grálu.  Avalonian Faery reiki přichází z bájemi...

Reiki

Reiki energetického vyrovnání páteře Kurs

Duchovní napřímení páteře     Duchovní narovnání páteře je prokazatelná duševní forma léčení, která během několika málo okamžiků a bez manipulace vyrovná nepravidelnosti v kostře...

Hooponopono

Čistící věty Dr.Len

„Miluji tě. Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti.“ „I love you. I'm sorry. Please forgive me. Thank you.“ „Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.“ Více o této technice léčení ZDE.