Kniha návštěv

Poklona

Jirka | 20.06.2011

Milá Ivo,
děkuji Ti moc za přeposlaný odkaz - dobře víš že DRACI jsou moje srdeční zálažitost :-)
Co ale hlavně, tak bych Ti chtěl moc moc poděkovat, ani nevím jak bych Ti to mohl někdy oplatit, za vše co pro mne, Janinu, celou naši rodinu děláš. Bez tebe bychom to nezvládli - jsi náš anděl !!! Jsem moc rád, že se naše cesty protly a vůbec jsem měl možnost poznat někoho takového jako jsi ty. Všichni by se od tebe měli učit.
Máme Tě moc rádi.

druhé zasvěcení na dálku

Martina | 24.05.2011

Moje zlatá učitelko chtěla bych ještě jednou poděkovat za zasvěcení do reiki II. Už při prvním zasvěcení byly mé pocity silné a při druhém jsem tu sílu cítila ještě mocněji. Vím, že mám ještě velikánský kus cesty před sebou, ale vím také, že s Tvojí pomocí se mi půjde lépe. Dáváš mi mnoho cenných rad a vždy přidáš i nějaké navíc - a za to si Tě velmi vážím.
Přeji Ti (i ostatním) hodně vnímavých žáčků, abychom se my všichni probudili a kráčeli vstříc lepším zítřkům.

poklona

Gita | 23.05.2011

S veškerou úctou se Vám klaním. To, co jste mi ukázala a zprostředkovala, je krásné a velmi, velmi užitečné. Ať požehnaní, které přinášite do života Vy nám se Vám stonásobně vrátí. Děkuji za sebe i za lidičky, kterým budu Vaše dary předávat.

Sensei

Jana | 16.05.2011

Milá Ivuško,
chtěla bych ti napsat, jak moc toho pro mě a moji rodinu děláš, ale slovy to vůbec vyjádřit nejde. Myslím že taková slova ještě nikdo ani nevymyslel....Jsi pro nás ten nejdůležitější člověk na naší cestě životem, naše slunce na konci tunelu. Vždycky když nám není zrovna do zpěvu přijdeš ty a všechno je rázem jinak....Jsi pro naši rodinu anděl Sensei...stejně vím, že máš křídla schované někde pod bundou:o))

Numerologické číselné kolo

Ivana | 01.05.2011

Ivo moc děkuju za zpracování pro mne a moje dcery. Vše sedí přesně jak píšeš, když jsem to četla, tak jsem měla dojem, že jsi u nás doma. Ještě jednou děkuji nejen za zpracování, ale i za rady které dáváš na jiných diskuzích.

zasvěcení na dálku

Irena | 20.03.2011

Milá Ivo, trvalo mi něco přes rok než jsem se přesvědčila , že zasvěcení na dálku je pro mě to pravé a byla jsem ráda , že přišel ten čas a já si tím prošla , bylo to nádherné a moc se těším na další , stále hledám slova , no prostě úžasný pocit , energie v slunci zalitá , děkuji moc jsem ráda , že jsem Tě poznala

zasvěcení na dálku

Martina | 19.03.2011

Milá moje učitelko Ivi, musím se přiznat, že na samém začátku jsem si stejně jako "nevěřící Tomáš" říkala, jak by mohlo fungovat zasvěcení na dálku, když mezi námi nebude žádný kontakt. Postupem času jsem se na Tvých stránkách a diskusi přesvědčila, že jsi opravdu učitel na svém místě. Zasvěcením na dálku jsem prošla včera a musím říci, že to pro mne byl ohromný zážitek, který mohu každé otevřené dušičce doporučit. Dostalo se mi množství energie, pocitů, obrazů a následného zklidnění. Těším se na další osobní růst. Jsem velmi ráda, že jsem Tě na své cestě měla tu čest potkat a děkuji, že jsi má trpělivá učitelka.

Podpora :-))

Pavla Mich. | 30.12.2010

Milá Ivanko, Tvé stránky dokážou velmi mile podpořit a povzbudit každého, i neznámého, otevřeného člověka, který zrovna potřebuje prožít svoje lidské smutky a žalosti :-)) uklidnit, uspořádat si myšlenky, a kupříkladu u sebe zrovna nemá žádnou knihu nebo přítele. O to víc je mile překvapující - a uvědomila jsem si to právě dnes při pročítání své pošty, že Tvé stránky jsou živé :-) že se o ně staráš se stejnou laskavostí, která z nich září. Jsem velmi ráda, že jsem to poznala. Přeju Ti hodně potěšení při práci a velkou podporu. Děkuji Pavla

Ivanko

Anička | 02.11.2010

Tak zase jsem si dobře početla a poučila se Děkuji za to ,že jsi .

Máš můj obdiv

Maria-Yukonka | 08.09.2010

Ivanko, konečně jsem si našla chvilku a zašla se podívat na tvoji stránku. Je nádherná svoji čistotou, jednoduchou přehledností se spoustou inspirativních, poučných, nádherných věcí. Smekám.
Děkuji za tuto stránku, kam se budu ráda vracet. Maria

Pozdrav

Milu | 09.08.2010

Milá Ivo, děkuji za spoustu nádherných článků, které vybízejí k inspiraci. Přeji pohodový den.

Poděkování

Hanka | 11.06.2010

Zdravím :)
Chtěla bych veřejně poděkovat Ivě za pomoc a podporu ve chvíli, kdy jsem to velmi potřebovala.
Aby to nebyl román, tak jenom to nejdůležitější. Od základky sním o svoboném povolání výtvarníka. Rodiče mě chtěli zabezpečit a tak mi vybrali ekonomickou školu, ale záhy se ukázalo, že jsem "schopná zničit kteroukoli firmu" A tak jsem se přibližně sedm let připravovala na VŠ, po dlouhé době se mi povedlo dostat se do Olomouce. Po čtyřech letech studia se mi narodila moje milovaná holčička. Včera - tedy zase cca po sedmi letech od zápisu jsem udělala konečně státnice A teď se dostávám k tomu, co je podstatné a důležité. Ivu jsem poprosila o pomoc, protože jsem byla nesmírně unavená, plná pochybností a bolestí. Navíc jsem si vůbec nevěřila, že bych mohla školu dokončit. Hrozně jsem se toho bála........Iva mi OBROVSKY pomohla. Dvě ošetření na dálku mi pomohly uklidnit se srovnala mi čakry, což jsem okamžitě pocítila i v průběhu samotného ošetření. Zahrnula mě velkou spoustou skvělých rad i technik, každý mailík mě obrovsky "nakopnul".
U obhajob jsem jasně cítila příliv enerigie - zkoušející byli naprosto úžasní, všichni jsme se usmívali - senzační zážitek tyhle obhajoby Ze zkoušek jsem měla obrovský strach, hodně se u nás vyhazuje... občas letí i polovina lidí a já se stihla naučit jenom část otázek, jsem hrozná poctivka a tak jsem si to špatně spočítala. Opět mě Iva obrovsky podpořila, poslala mi i vzácného pomocníka.
V 8 ráno, před zkouškama jsem se zklidnila jako mávnutím proutku, až jsem se tomu sama musela smát, protože večer před tím, totální hysterie a navíc to nejdůležitější. Vytáhla jsem si tu nejlepší otázku, naprosto suveréně jsem ji odvykládala a mám za 1.
Takže Bohu díky, adnělům a pomocníkům díky a tobě Magierin díky :)

Díky

Olga | 27.05.2010

Ivo, tvoje stránky jsou jak bezedná studnice...je tu pro mě pokaždé něco nového, co mě osloví, pomůže...díky :-)

Zlatíčko

Anička | 23.05.2010

Zase jsi nám sem přidala spoustu zajímavého děkujem

gratulace!

Anička Mamish | 06.05.2010

Blahopřeji ke krásným stránkám, stejně jako ostatní jsem nadšená. Je hned poznat, že jsi je dělala ty a že se jim velice věnuješ. Díky moc! na diskuze na Dámě už nemám moc času, ale tady se zastavím :*

Re: gratulace!

Iva | 07.05.2010

Vsak se zastav,denne tu mam neco noveho a ty jsi tu vitana s otevrenou naruci vzdycky a jsem rada,ze se synkovi jiz dari dobre,moc rada:-)Vsak kdyby jsi neco potrebovala,vis,kde mne najit;-)

poděkování

Radka | 27.04.2010

Ahoj Ivuš,děkuji Ti za to,že jsi,že jsem si Tě našla,že jsi mi hodně pomohla.Děkuji,že jsi založila tento nádherný blog,plný mouder,zajímavostí a akcí.Čeká Tě tady ještě spousta práce,ostatně jako i mě :).Přeji Ti mnoho úspěchů ve Tvé nádherné práci.

reiki

Lucie (Loty) | 27.04.2010

Ivy, moc ti děkuji, že jsi mě přivedla na reiki a na cestu pokojného bojovníka. Byl to boj, ale s tebou jsem to zvládla. Seš moje nejlepší učitelka reiki, i když sme se nikdy neviděly a veškeré zasvěcení, ať to bylo základní reiki I, reiki II nebo jednorožčí reiki a reiki rohu hojnosti, byly prováděny na dálku. Přeji ti hodně spokojených žáků.

Cesta

Milu (chladam) | 27.04.2010

Hned při prvním kroku rozpozná bojovník Cestu. Každý kámen a každá zatáčka ho vítají. Ztotožňuje se s horami a říčkami, spatřuje něco ze své duše v rostlinách, zvířatech ptactvu a okolní krajině.
přijímá tedy pomoc Boha a Božích znamení a nechává se vést svým Osobním příběhem k úkolům, jež mu vyhradil život.
V noci někdy nemá kde spát, jindy trpí nespavostí. Patří to k věci, uvažuje bojovník. Já sám jsem se rozhodl, že tudy půjdu.
V té větě je veškerá jeho síla: on si zvolil cestu, jíž se nyní ubírá, a nemá, nač si stěžovat.

Ivo díky, že jsi mě na tuto Cestu přivedla :-)

Re: Cesta

Iva | 27.04.2010

Rado se stalo, i kdyz je to vlastne tak, ze ty i vy ostatni, uz jste na te Ceste byli, jen jste mozna ode mne potrebovali malinko postrcit a v danou chvili jemne nasmerovat:-)

jsi můj anděl

Olga | 26.04.2010

Ivo, jsem moc ráda, že jem tě poznala, máš nádherné schopnosti pomáhat lidem a mojí těhotné dceři jsi hodně pomohla a proto se můžeme těšit na zdravé a krásné miminko.
Tvé stránečky jsou pestré, zajímavé a krásné a určitě se budu chodit kochat, číst a učit, díky, že tě mám

Děkuji za zasvěcení a rady

Radka(blond) | 24.04.2010

Ahoj Iví, moc pěkné stránky. Děkuji za vše, co jsi pro mě udělala a vždy děláš, když tě požádám. :-) Přeji ti stále tolik milých lidiček kolem tebe a spoustu spokojených klientů...

Ivanko

Šimče | 24.04.2010

moc hezké stránky máš.Jsem ráda,že jsem tě na své duchovní cestě potkala.Přeji ti hodně spokojených žáků ,pohodu a lásku.Jarmila

Ivuško

Anička | 23.04.2010

Milá Ivuško, moc ti děkuji za tyto stranečky a taky za to ,že jsi mě dovedla k reiki a zasvětila mě na dálku a pořád mě vedeš k dalšímu růstu a k práci sama na sobě. Reiki mi moc pomáhá . Přeji ti moc nových žáčků a splnění tvých přáníček . No ted se ti těmato stranečkama splnilo jedno a další určitě budou následovat . Ještě jednou ti za všechno děkuji a jsem ráda ,že tě znám .

pozdrav

Jana | 23.04.2010

Ivuško,krásné stránky,jako ostatně vše,co děláš.Jsi skvělá učitelka a rádkyně,skláním hlavu a přeji,ať je tady spousta návštěvníků.

pozdrav

Ronyk | 23.04.2010

Připojuji se k ostatním.Jako z tvých mouder na diskusi, tak i zde vyzařuje láska,pohoda a porozumnění. Díky Bohu za to,že jsem Tě poznala a pomáháš mi na mé cestě. S láskou žehnám Tobě a Tvému poslání.

všem

Iva | 23.04.2010

já naopak děkuji Vám všem,stejně jako učitel pro žáky, i žáci samotní jsou pro učitele obrovským přínosem:-))

děkuji

Irena | 23.04.2010

Chtěla bych se také připojit , krásné stránky a poděkovat za tvé rady a zamyšlení , které přijde vždy včas a posílí , jsem ráda , že jsem tě poznala děkuji :-)

Kéž by bylo na světě víc takových Ivušek! To by se krásně žilo, to by byl ráj!

Mirka | 23.04.2010

Krásné stránky, precizně zpracované.Ostatně jako všechno od tebe.
Přestože nejsem tvůj žák ( zatím), jsem moc ráda, že se naše cesty zkřížily a poznala jsem tak nesmírně moudrou, milou, laskavou a velkorysou osůbku, jakou ty jsi. V mnohém jsi mi otevřela oči . Děkuji, že jsi.

"Když je žák připraven, učitel se vždy najde"

Zuzka | 23.04.2010

Máš moc krásné stránky a určitě sem budu chodit a těšit se na tvoje články. Jsem ráda, že jsem tě na své duchovní cestě potkala a přeji ti mnoho pohody, lásky a radosti.

Děkuji ti, žes mi vrátila znovu chuť bojovat, ale jinak pokojně:-) a přivedla jsi mne k zasvěcení do učitele Reiki. Bez tvého citlivého, trpělivého vedení bych zůstala další léta "jen" mistr Reiki. Jsem Ti vděčná, žes mne posunula po letech "stagnace" dál. Cítím obrovský posun a přeji ti hodně další spokojených a skvělých žáků.
Už se těším na tvoje další zasvěcení.

Ivo, díky že jsem tě potkala.

Olga | 22.04.2010

Máš krásné,pohodou a čistou energií působící stránky. Moc ti přeju, ať se tu všem nakukujícím líbí a rádi se vracejí. Vzpomínka na zasvěcení Reiky I od tebe, ve mě pořád vyvolává krásné pocity, nabíjí mě energií...díky. Přeji ti mnoho tak spokojených a vděčných klientů jako jsem já. Jsem moc ráda, že osud mi tě "přivál" do cesty. Ze srdce ti přeju ať se ti daří nejen v životě alei v tvé práci.

pozdrav

Marie | 22.04.2010

ahoj kočko,máš to tu krásné, ale ještě Tě tu čeká hodně práce ke které Ti posílám trošku energie od srdíčka!!!

Re: pozdrav

Iva | 22.04.2010

Jj,vsak tu dnes pilne pracuji od rana.

<< 1 | 2
Přidat nový příspěvek