Kniha návštěv

poděkování

Barbora Svobodová | 07.03.2017

Velmi děkuji paní Ivě za její neskutečnou moudrost, velice lidský přístup, komplexnost, obrovské znalosti a v neposlední řadě schopnost napojit se telepaticky na člověka. Jsem vděčná, že byla a stále je mou průvodkyní a učitelkou. To co mi Iva předala je nenahraditelné a ráda si společně strávené chvíle připomínám.

Poděkování

Blanka | 16.11.2015

Ráda bych poděkovala paní Ivě za její ochotu a pomoc na mé cestě rozvoje. Její snaha pomoci a ochota je víc než je běžné.

Archanděl

oblinka | 26.03.2015

Dnes jsem udělala významný krok ve svém životě, posunula jsem se výš a zvládla další svůj životní úkol - začít si vážit sama sebe a věřit si. Tímto chci poděkovat naší Ivě, která mě vede mým snažením v životě a já jí chci moc poděkovat.


Astrologie rozeznává sedm (arch)andělů:

Gabriel
Rafael
Anael
Michael
Samael
Zachariel
Orifiel

a já říkám, že osmým archandělem je naše zlatá IVA
Ivo - děkuji, děkuji, děkuji a žehnám i tobě do života.
Ola - oblinka

poděkování

Martina | 26.12.2014

Milá Ivuško,
rok se s rokem sešel a já bych Ti ráda poděkovala za celoroční duchovní podporu a rozvoj. Neustále mne ispiruješ a "postrkuješ" kupředu. Vždy dokážeš vybrat to nejdůležitější co potřebuji slyšet a ostatní informace si uložím na dobu pozdější.....až pro ně uzraje čas. Veliké díky za všechna moudra i takové to "obyčejné" srdíčkové popvídání.
Přeji Ti v příštím roce milé žáčky i ostaní lidi v Tvém okolí. Nechť se Ti vše daří.

Zlátíčko

Anička f | 19.09.2014

Ivy máš to tučím dál lepší díky

sebeúcta

Olča | 04.08.2014

Znovu se vracím na tvé krásné stránky, abych ti poděkovala za pomoc při řešení problému. Na vše se dokážeš podívat úplně z jiného úhlu a najdeš cestu k vyřešení uvnitř v mém nitru. Stále se učím mít se ráda, chránit si svoji energii a pochopit, že se nedostanu dál, pokud neudělám změnu v sobě a tím se mi změní všechno kolem. A za to ti jsem moc vděčná protože vím, že co řekneš nebo napíšeš, to sedí. Jsi naše světýlko, mám tě ráda a ještě jednou děkuji Ivo.

Poděkování a vděčnost

Dagmar | 20.07.2014

Milá paní Ivo.
Mnohokrát děkuji všem "náhodám", že mne k Vám poslaly. Stala jste se mým rádcem, mým Andělem, který mi v nejvyšší nouzi pomohl se dostat z chaotického života na cestu uvědomění a poznání se. Díky Vám, jsem zjistila spoustu věcí a mohu svůj život nyní změnit od základu k mému i užitku okolí. Jste slunce, které prozářilo svými paprsky tu šeď v mé duši i v mé mysli.
Děkuji Vám, že předáváte dál své umění a jste mým ochráncem.
Jsem Vám vděčná Sensei

milujem náhody ktoré neexistujú :-)

Andrea Havránková :-) | 14.07.2014

Milá pani Iva ďakujem nebu,za Vás každý deň :-) Vymodlila som si Vás a ani som netušila ,že to bude 100 násobne zaujímavejšia cesta ako som si dokázala vôbec predstaviť :-) ďakujem,ďakujem,ďakujem....... a teším sa na pokračovanie :-):-):-):-):-)

poděkování

HeDa | 30.05.2014

Milá Ivuško, moc děkuji za Tvé láskyplné vedení.
Děkuji, že moje láska roste.
děkuji Danuta

Poděkování

Lída | 19.03.2014

Kolem Reiki jsem kroužila už delší dobu a jsem velmi ráda, že jsem vyčkala na správnou dobu a hlavně správného člověka! Život nám skutečně dává znamení ve správný čas a jsem mu vděčná, že začátek (a doufám že nejen ten) mé nové cesty mohl začít právě právě díky Vašemu zprostředkování, Ivo. Zasvěcení bylo mým nejsilnější duchovním zážitkem v životě. Veškeré informace a materiály, které jsem dostala, byly přehledné a i neuvěřitelně inspirativním odrazovým můstkem na cestě dál! Těším se na další kroky, které mi bude ctí s Vámi sdílet! Ještě jednou děkuji! L.

Poděkování

René | 03.02.2014

Drahá Ivo,
má cesta s reiki začala víceméně náhodou, když jsem navštivil Tvé stránky a začal přemýšlet o těch různých věcech. Ty však jistě řekneš, že to nebyla náhoda :-). Chvíli mi trvalo, než jsem se odhodlal, ale po té co jsem s Tebou začal mluvit, tak jsem pochopil, že právě reiki je to co potřebuji a hledám, ukázala jsi mi cestu. Stal jsem tedy se Tvým žákem a zasvěcení na dálku bylo naprosto úžasným a dosud nepoznaným zážitkem, který bych přál zažít úplně všem. Jsem vděčný a obrovsky si vážím Tvé moudrosti, ochoty a podpory, kterou nám všem věnuješ. Děkuji za to setkání a uvedení na tu krásnou cestu s reiki. :-)

Přání a poděkování

Bverka | 04.01.2014

Protože nedošlo do Tvé knihy poděkování moje,
tak zkouším a přidávám ke všem díkům ostatních znovu svoje
přání pohody, štěstí a lásky do nových dnů,
tak i splnění všech krásných Tvých snů.

22:36 26.12.2013
Milá Ivi, procházím Tvoje stránky
a těším se už i z dálky
na krásná slova, příběhy, moudrosti
a těch nikdy není do sytosti.

Poznala jsem nepoznané díkyTobě
a to není málo v dnešní době,
za to Ti patří velké díky stále,
že možné je duchovně vzdělávat se dále.

Do dalších dní, a nejen v novém roku,
přeji Ti zdraví, pohodu a lásku na každém kroku,
za všechno, co děláš pro své bližní,
budeš stále s našimi dušemi v přízni.

Na všechno nestačí má slova,
ta jistě dodá jiná duše znova.
S úctou ke Tvé práci Bverka

Můj dík Tobě

kolmery-cz , Marie | 02.01.2014

Ahoj kočko-nestíhám to tu vše číst, ale skoro denně jsme v pravidelném kontaktu, který pro mě znamená jistotu, že je tu někdo kdo mi může a chce pomoci, když já to budu potřebovat :) . Díky Tobě jsem si prohloubila své znalosti a naučila jsem se dívat na život zase trošku jinak. Máš můj velký dík za to že jsi a že se naše cesty protnuly v ten správný okamžik a doufám, že ještě nějakou dobu půjdeme po té cestě společně.

přání

Zuzka (zuzizuzi) | 31.12.2013

Milá Ivo,

dost dlouho mi trvalo než jsem přišla na to, co ti sem napsat.
Neumím psát tak vzletně jako ostatní, ale chci Ti popřát do nového roku, nevyčerpatelné množství energie, spoustu nových klientů a hlavně ty vracející se stálé klienty, ze kterých se nejspíš už stali Tví dobří přátelé a kamarádi. Děkuji Ti za tvou pomoc, i když třeba nebyla určená mě osobně, ale já si ji v tvých článcích a příbězích našla. Děkuji za reiki, díky které si už několik měsíců "dobíjím baterky" a pomáhám od bolestí svým nejbližším. Děkuji za to, že jsi, jaká jsi a pevně doufám, že taková zůstaneš pro sama sebe i pro nás ostatní. Hodně štěstíčka!!!

poděkování

Jarka | 26.12.2013

Milá Ivo,
za tu krátkou dobu,co se známe se moje nitro obohatilo spoustou věcí a já bych Ti chtěla poděkovat za všechno co pro nás děláš,za moudrosti,názory,náhledy,nebo jen za povídání.
Přeji Ti v Novém roce hlavně zdraví celé rodině a aby se Ti podařilo otevírat další srdce.To své máš veliké,nosené na dlani pro všechny,kdo to potřebují.Děkuji Ti i za pěkné články,které mi dávají zamyšlení,přehodnocení spousty věcí.
Hodně štěstí a díkyTi!!!

poděkování

Ivana | 22.12.2013

Milá Ivo, moc děkuji za to, že mi osud zavál Tebe do cesty mého života a ze srdce Ti děkuji za Tvé rady a náhledy a mnohdy i to malé nakopnutí a povzbuzení, když zrovna nevím jak dál. Vždy si najdeš chvilku na radu a snahu pomoci. Moc děkuji za všechno.

poděkování

HeDa | 22.12.2013

Milá Ivuško, děkuji, že s Tvou podporou jdu cestou plnou světla a jsem ŠT´ASTNÁ. Tvé rady a povzbuzení jsou pro mě požehnáním.
děkuji, děkuji, děkuji Danuta

poděkování

Hanka | 21.12.2013

Milá Ivanko, chtěla bych ti ze srdce poděkovat. Byla jsi majákem na mé nebezpečné plavbě a občas si mi posvítila i "pod hladinou", takže jsem měla šanci doplout bezpečněji. Občas si mě přibrzdila, občas popohnala :) Ze srdce ti Ivanko, ze svého už bezpečnějšího přístavu, děkuji :)

Martina

bilancování | 20.12.2013

Milá Ivuško, ráda bych ti touto cestou poděkovala. Mám pocit, že jsem se díky tvé pomoci vyklubala z kukly v motýla. Díky tvé podpoře jsem se naučila vyjadřovat svoji radost a sdílet ji s ostatními lidmi, ale také umět říci, co se mi nelíbí. Mám sice ještě stále hodně práce před sebou, ale jsem na sebe pyšná za to, co jsem zvládla. Všude si sama dojdu, vše vyřídím bez jakéhokoli ostychu před ostatními lidmi a přidám úsměv i pochvalu. Moc se v této "roli" cítím dobře.
Přeji ti příjemné prožití těchto krásných svátků a mnoho zdraví a úspěchů v příštím roce i v těch následujích.
Martina

Světlo

Ola | 20.12.2013

Milá Ivo, rok se s rokem sešel a já bych ti tu chtěla znovu poděkovat za vše, co pro mě a ostatní lidičky děláš.
Není to tak dlouho, co jsi mi psala: "Jen se podívej, jaký pokrok jsi udělala, jak jsi vyřešila to a to..." a já si to v tu chvíli uvědomila, ano, je to tak - ale hlavně tvojí zásluhou jsem tam, kde jsem. Vím, že mě ještě čeká dlouhá cesta než poradím se vším, co mi život přináší, ale taky vím, že tu mám TEBE a že tě mohu vždy poprosit o radu či pomoc. Rozsvítila jsi vě mně krásné světlo, které mě vede tou správnou cestou.
Za všechno ti moc a moc děkuji.
Přeji tobě a celé rodině krásné svátky vánoční a hodně zdraví a pohody do Nového roku.

podpora

Lida | 20.12.2013

Ivi,pozvala jsi mně mezi dobré lidičky,když mi bylo ouvej.Jsem za to ráda a vážím si každé Tvé rady a slovíček,které povzbudí a pomůžou hledět na svět zase krásně.Vážím si takového přátelství a věřím že mi to vydrží navždycky.Děkuji.

...aspoň slovem poděkovat za to co pro nás děláš....

Olga | 20.12.2013

Milá Ivo, je čas adventní, čas bilancování... a já si při promítání letošního roku uvědomuju, že díky Tobě :-) a i tvým článkům tady jsem zase zvedla nohu a postoupila o krůček na své cestě . Je spousta věcí které mi pomáháš pojmenovat, vidět a ke kterým mě občas i trochu dostrkáš...za to všechno ti moc moc děkuju.
Jsi velká duše, která vyslechne, poradí a pokud je v jejích silách pomůže-ne každý má to štěstí, mít na svých cestách takové lidi kolem sebe...a já díky tobě jich poznávám čím dál víc...i za to ti moc a moc děkuji.
Přeji tobě i tvým blízkým hlavně pevné zdraví a štěstí. Tobě mnoho spokojených lidiček a spokojených klientů, ale také krásně strávených chvil, energii do dalších tvých akcí...Děkuji ivo.

Zamyšlení

Dáša | 19.12.2013

Před nějakou dobou jsem objevila Tvé stránky, chodila jsem nakukovat, trochu si počíst, poslechnout hudbu (to nejčastěji). Tvé stránky mě až magicky přitahovaly, vždy jsem tu objevovala něco nového, trochu jiný svět, nevšední a krásný. Získala sis mou důvěru, svým přístupem, názory a také ochotou se kterou jsi mi několikrát pomohla, když jsem to potřebovala.
Také jsem si zde vybrala Keltské reiki. Mnohé se od té doby v mém životě změnilo, jinak vnímám svět. Naučila jsem se lépe rozumět tomu, co se děje a všímat si souvislostí. které by mě předtím nenapadly.
Za to Ti jsem velmi vděčná.
Dáša

Ivo,

Jana | 19.12.2013

objevila ses v mém životě ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že je téměř v troskách. Za ten necelý rok, kdy jsem s tebou v kontaktu, kdy čtu tvé články a snažím se sledovat cestu, kterou jsi mi v té temnotě kolem mne trošičku odhalila, se náš život hodně změnil - já i děti jsme šťastnější, spokojenější, našli jsme si nové přátele, kteří jsou nám ochotni podat pomocnou ruku, a hlavně - nejsme na vše sami. Máme najednou kolem sebe spoustu lidí, skutečných i virtuálních, o které se můžeme opřít, a to je úžasný dar. Moc ti za něj děkujeme....

poděkování

heda | 08.12.2013

Milá Ivuško, moc děkuji za zasvěcení do Reiki IV učitele.
Je předemnou krásná cesta a jsem moc ráda, že jsi mě na ni vyslala právě TY. Moc za vše děkuji, děkuji, děkuji
Danuta

Reiki III

Martina | 08.11.2013

Milá Ivuško
moc děkuji za zasvěcení na dálku do Reiki III. Moc se těším, jak se světelným symbolem budu pracovat. Je to vždy nezapomenutelný zážitek a jsem ti velmi vděčná.
Martina

Reiki I

Zuzka | 19.08.2013

Milá Ivo, velice děkuji za zasvěcení na dálku do Reiki I. Pevně doufám, že bude k užitku nejen mne, ale především mým nejbližším a že budu mít s reiki všechny ty skvělé zážitky a zkušenosti, o kterých se píše na těchto stránkách.

poděkování

heda | 16.06.2013

Milá Ivuško, moc děkuji za včerejší zasvěceníčko do Reiki III, otevíráš mi tím spousty poznání. Moc děkuji za Tvé vedení.
HeDa

...duše...

Květoslav | 14.06.2013

Děkuji za světlo i teplo...

Poděkování

Dáša | 19.02.2013

Děkuji Ti za krásné zasvěcení na dálku do Keltského reiki, byl to prožitek síly a čistoty. Díky, že jsem Tě potkala.

Jsi východ Slunce na vrcholcích hor

Diana | 19.01.2013

Milá Ivo, nemůžu nepoděkovat za to, že jsi.... jsem nesmírně vděčná božskému vedení, že mne zavedlo k Tobě na diskuzi. Jsi úžasná, nádherná, jsi tak plná světla, že za Tebou nelze nejít, nespěchat, neletět rychlostí světla ve snaze Tě aspoň na chvíli koutkem oka zachytit a podržet si ten pocit na srdci..... Děkuji, že jsem Tě směla (zcela jistě opět) potkat na svých cestách Vesmírem.

Poděkování

Dáša | 31.12.2012

Milá Ivo, děkuji, že jsem Tě potkala, žes mě svými články občas lehce usměrnila. Tvé stránky jsou pro mne studnicí moudrosti, ze které stále mám co čerpat.
Přeji Ti na Tvé cestě jen to nejlepší.

poděkování

heda | 25.12.2012

Milá Ivuško, moc děkuji za to, že s Tvojí pomocí si rozvíjím svoje schopnosti. Poznávám sílu lásky, vděčnosti... a že se vše děje v tu pravou chvíli. Jsi skvělá učitelka se spousty zkušenostmi a srdcem plným lásky, kterou všem dáváš. Moc děkuji za všechna počteníčka a příběhy, která tady na webce vždy najdu, jsou pro mě inspirací a velkým příkladem.
Ivuško, přeji spousty spokojenosti ve Tvé práci.
HeDa

poděkování

Ivča | 22.12.2012

Děkuji za to, že jsem tě potkala a že jsi mě naučila... a že stále mohu čerpat z tvých rad. Můj život se změnil, když jsem tě potkala, jsi úžasná. Co víc mohu napsat? Děkuji.

vánoční dáreček

Dana | 22.12.2012

Ivanko "potkala" jsem tvé silvestrovské přání 31. 12. 2009. Bylo tak nádherné, že jsem chtěla vědět, kdo tak krásné vyznání napsal a od té doby na tvoji diskuzi chodím. Mnohé jsem se naučila, mnohé potvrdila a kdykoliv otevřu mého miláčka internet, jsi první místo, které mě zajímá. Letos jsi mi pomohla ve chvílích, které nebyly jednoduché a já jsem ti za to vděčná.
Pod tvůj vánoční stomeček přidávám tedy malý dáreček ovázaný stužkou díků a naplněný cukrovíčky úsměvů s ozdobou třpytivých slziček štěstí.

Jsi zázrak

Olča | 22.12.2012

Ivuško, v tomto vánočním času bych ti chtěla moc poděkovat. Jsi prostě ZÁZRAK a jsem ráda, že jsem tě mohla poznat. Procházím si různými životními cestičkami a ty jsi mi pomohla najít tu správnou, naučila jsi mě věřit tomu, že i to špatné je vždycky vlastně dobré a konečně vidím, jak mě to posunuje dál. Pokaždé, když něco řeším, jsi první, na koho si vzpomenu a hned slyším tvoje slova a vím, jak dál. A pokud nevím, vždycky mi poradíš a pomůžeš.
Právě teď pomáháš jedné malé holčičce, která je ve vážném stavu a díky tobě je na tom mnohem líp a lékaři rodičům řekli příznivou zprávu, že nejhoršího už se bát nemusí.
Moc ti za všechno děkuju a jsem ráda, že jsi.
Krásné vánoce Ivo.

Poděkování

Foxina | 21.12.2012

Poslední dva roky byly pro mne dost náročné. Jsem ráda, že řízením osudu jsem se dostala na Tvé stránky a pomohlas mi vnést naprosto jiný vhled na situace, v kterých jsem se plácala a topila... Díky tomu mám teď klidnější a šťastnější život. Tvoje stránky a komentáře jsou mi věčnou inspirací. Hltám další články, rozebírám v sobě a rovnám si své zažité vzorce.

Moc si přeji, abys do nového roku vstoupila se stejnou dávkou energie a elánu a vedla tyto úžasné stránky pro nás hledající.. jsem ráda, že jsem Tě potkala...

Dobrý den,

Zuzka | 21.12.2012

velice Vám děkuji za tyto stránky, které mi ukázaly tu hezčí cestu životem, když mi bylo nejvíc ouzko a děkuji i Vám osobně, že pro mne máte vždy dobrou radu a pomocnou ruku, přestože ještě nejsem zasvěcena. Přeji Vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku spoustu nových dušiček, které se k Vám budou rády vracet.

Děkuji :)

Hanka | 21.12.2012

Ivanko, děkuji ti za letošní podporu. Hodně jsem se od tebe naučila a pořád se ještě mám co učit. Letošní rok byl pro mě opravdu velice náročný a bylo opravdu strašně moc dobře, že jsem tě měla poblíž, protože moudré a laskavé slovo je nesmírně důležité a posilující, stejně jako Reiki.
Děkuji, že jsem tě měla "na telefonu", když jsem se prodírala letošním temným lesem s občasnými paloučky. Jsi fantastická učitelka a do příštího roku ti přeji tolik štěstí, kolik je na nebi hvězdiček :))

Vánoční poděkování

Marťa | 20.12.2012

Milá Ivuško,
chtěla bych ti moc poděkovat za všechno, co jsi pro mne během uplynulého roku udělala (a nejen během tohoto roku) a to jak radou, tak praktickou pomocí. Jsem ráda, že se na tebe mohu kdykoli spolehnout a vedeš mě tím správným směrem. Přeji ti v příštím roce hodně podobně nadšených žáčků a sil na tvé cestě.

Děkuji

Jindriska | 21.09.2012

Před dvaceti lety se ke mně svět otočil svou rubovou stranou. Dnes už vím, že to tak mělo být a že to byl jen začátek něčeho nového. Nového života, životního stylu, přístupu k lidem, k dětem. Postupně jsem se dostala k numerologii, následně k astrologii. Setkávala jsem se s novými lidmi, se kterými bych se dříve nepotkala. Synové tuto změnu brzy zaregistrovali a dostalo se mi velkého ocenění větou: "Nikdy bych nevěřil, že umíš být tak tolerantní, až budu dospělý a budu vychovávat vlastní děti, budu jim předávat Tvoje slova a lásku tak, jako Ty nám".
V poslední době jsem cítila silnou potřebu poznat Reiki, umět zacházet s touto energií a pokusit se pomáhat alespoň těm nejbližším. Na internetu jsem si vybrala Ivu a přes určitou nedůvěru k internetovým "známostem" jsem ji oslovila. Mám radši doporučení, ale riskla jsem to :). Prožila jsem dnes úžasné zasvěcení, cítím se fantasticky a doufám, že budu výborná žačka. Těším se na využití energie, která mi byla poslána. Jdu po cestě, kterou jsem si před časem sama zvolila, bylo to jen a jen moje rozhodnutí a mám z toho opravdu skvělý pocit. A Iva je u toho se mnou. Už teď jsem jí vděčná a moc za všechno děkuji.

přání

Tina | 31.08.2012

Reiki už chvíli provozuji a myslím, že se to s křesťanstvím nevylučuje. Proč by Bůh neměl chtít, abychom si tu sem tam vypomohli? V podstatě energie je z vesmíru, od Boha, je jedno jak to kdo nazve. Důležité je, že pomáhá zlepšit, nebo odstanit naše neduhy, ale pomáhá i na naší cestě stát se lepšími lidmi(ve svém vlastním zájmu, bez jakéhokoli vyvyšování se nad ostatní). Přeji nám reikistům, ale i ostatním hodně moudrosti a vše dobré.

...čarodejnice...

otto | 01.05.2012

....Húúúúú věřím...včera jsem TO zažil...húúú...

Re: ...čarodejnice...

Bverka | 06.09.2012

že by z Vás mluvila závist a nebo nechápavost? Zřejmě nejste nakloněn pochopit krásné věci. :o(

zasvěcení do Reiki Merlinova moudrost

Martina | 26.02.2012

V pátek jsem byla zasvěcena na dálku do tohoto krásného druhu reiki a mám z něj takový povznášející pocit. Moc bych si přála, abych mohla být i v budoucnu povznesena nad malicherné problémy všedních dnů. Věřím, že mi k tomu bude Merlin nápomocen......a nejen k tomu....
Ivuško moc děkuji....

poděkování

Lada | 30.12.2011

Dobrý den paní Ivanko,chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za slova která jste mi napsala,ani nevíte jak strašně moc jste mi pomohla.Už jen ty vaše stránky jsou strašně moc uklidnující.moc vás obdivuji za to co děláte a jak dokážete pomáhat ostatním.moje hluboké díky.děkuju Lada

Životné cesty...

Katka | 30.11.2011

Prajem Vám všetkým krásny večer.
Chcela by som sa podakovať pani Ivanke.Pretože stretnúť v živote takúto ženu,ktorá ochotne poradí,usmerní je veľkým darom.Musíme sa všetci od nej učiť,aby sme okolo seba rozdávali radosť a lásku pretože dnešný svet ju potrebuje.Ešte raz veľmi epkne dakujem za radu Katka

Reiki do situace

Hanka | 23.10.2011

Tento příběh začal tím, že po cestě z práce jsem havarovala na kole a bohužel jsem utrpěla vážné zranění hlavy s dlouhodobými zdravotními následky. Po léčení jsem se již nemohla vrátit ke své profesi, a tak mi byl přiznán plný invalidní důchod.
Před dvěma léty byl můj stav přehodnocen na poloviční invalidní důchod. Přesto pro četné následky, fyzické i psychické, je pro mě obtížné najít jakoukoli výdělečnou činnost. Můj zdravotní stav se nezměnil, pouze se změnila kritéria, podle kterých je posuzován.
V polovině letošního jsem byla obeslána sociálním úřadem, abych doložila zdravotní stav a obhájila tak svůj stávající stupeň. Bála jsem se, že bych mohla propadnout až na první stupeň a tím by mi snížily už tak nízké dávky. Oslovila jsem tedy Ivanku, aby mi pomocí reiki ošetřila můj rozhovor s lékařem. Když jsem přijela na smluvený termín dozvěděla jsem se, že lékař, který obvykle slouží na oddělení musel odjet a místo něj tam byla doktorka, která popravdě popsala můj stav tak, jak jsem jí ho já popravdě tlumočila. To znamená, že se neomezila na výčet toho, že například neberu některé léky (můj stav se po nich zhoršuje) apod.
Po čase mi přišlo hodnocení posudkové komise. Ze začátku jsem byla hodně zklamaná, protože mě skutečně přeřadili na první stupeň. Jaké bylo ovšem mé překvapení, když jsem zjistila, že mi naštěstí zůstal původní výměr důchodu.
Tímto bych chtěla poděkovat Pánu Bohu, reiki a hlavně Ivance :)

Dračí cesty

Olga | 05.09.2011

Milá Ivo!
Chci Ti moc poděkovat za to, jak moc jsi mi pomohla v mém rozhodování prostřednictvím Dračí cesty a to ne jednou. Otevřela jsi mi jádro problému a posvítila mi na cestu dál. Tvé Dračí cesty jsou úžasné a naprosto pravdivě odpovídají a hlavně pomáhají člověku najít řešení. Dnes vím, že bez Tebe bych nadělala spoustu chyb. Díky tvé pomoci jsem se dostala dál a našla tak nového partnera do svého života.
Jsi úžasná bytost a já děkuji, že jsem tě poznala a mohla využít tvých služeb.
Nesmím taky zapomenout poděkovat v pomoci mé dceři v těhotenství, protože díky Tobě máme krásnou a zdravou holčičku.
S důverou se budu na Tebe obracet dál a Tobě i celé rodině přeji jen to nejlepší. Olga.

Krása

Anička | 04.07.2011

Ivuško tak to sis makla tak krasně si to tu upravila moc díky ,to bude počteníčko

1 | 2 >>
Přidat nový příspěvek