Jak si mám objednat nového partnera

Zuzana:

At dělám, co dělám, pořád padám na stejné typy chlapa a stále se znovu s nimi rozcházím, už vážně nevím, co mám dělat,mám strach se s někým seznámit, že to zas nevydrží na dlouho dobu...můžeš mi, prosím, poradit, co mám dělat.

Odpověd:

Objednáš si ho prostě tak, jakého ho opravdu chceš mít, podobně jako si paradoxně objednáš třeba plně funkční pračku:-) Přesně tak, co na něm chceš mít, kolem něj atd. Třeba: chci, aby byl fyzicky krásný (zde můžeš i definovat, jak vysoký, třeba černe husté vlasy bez pleše, modré oči...), ale můžeš třeba i jen chíit, aby byl v tvých očích krásným vnitřně. Pak samozřejmě, aby byl finačně na úrovni - přesně, třeba aby měl v záloze xx peěez...dále aby lidi kolem něj- rodiče,přízen, přátelé, byli milí,bezproblemoví, přátelští...aby nepil - ale pozor, při objednaní vynechej negace, to znamená, musíš to vymyslet tak, aby v tom nebylo ne...
já ti to tu pisu jen pro lepší a rychlejší příklad. Zřejmě,aby neměl ještě děti,to pakpřicházejí další problémy. Aby přijal dobře a byl úžasným nevlastním otcem pro tvé děti. Aby se krásně choval k tvým rodičům, přátelům...prostě si musíš objednávku udělat opravdu přesnou. Včetně detailů. Třeba nechceš, aby byl z USA, měla by jsi pak daleko rodiče a tvé děti babičku a dědu...a až si takového úžasného partnera objednáš,nezapomen pro něj také doma udělat místo ve skříni na jeho šaty, jeho boty, v garáži na jeho auto, aby nic naprosto nic nemohlo zabránit tomu, aby se tu jednoho dne konečně takto objevil a vše pro něj bylo nachystáno. Držím ti moc a moc palečky.  

 

© Cypyright fotky i text Iva Höllmüller  

Tento článek je možné v nezkrácené a neupravené podobě volně kopírovat a dále publikovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně aktivního odkazu zdroje www.reiki-oasa.cz.