Reiki energetického vyrovnání páteře (kurs osobní či na dálku)


 

Duchovní napřímení páteře

    Duchovní narovnání páteře je prokazatelná duševní forma léčení, která během několika málo okamžiků a bez manipulace vyrovná nepravidelnosti v kostře člověka.

  "Když se páteř fyzicky během několika málo okamžiků zázračným způsobem  srovná, utiší se i  ostatní tělesné bolesti a jejich důsledky na orgány našeho těla,  jako například chronická onemocnění,  a často dojde zcela k  jejich úplnému vyléčení." Staré duševní zátěže se nemilosrdně rozpustí a tím vznikne nový prostor pro naše podvědomí a spirituální růst.


Páteř je nosným elementem naší kostry a je kompetentní k dalšímu komplexnímu přesměrovávání nervových impulsů a zásobovacích látek mezi rozvodovým a řídícím centrem ....Je nositelem předporodních vzorců a slouží jako hlavní energetický kanál.

 Kvůli posunu obratlí nebo chybnému držení naší pánve dochází k bolestem v zádech, skoliozám, potížím s kyčli a koleny a k dalším důsledkům v celém orgánovém systému těla.   

Nicméně naším očím zůstane to velmi podstatné, jako v tomto případě porodní trauma, neviditelné.

Skrze duchovně - energetické narovnání lidí a s tím spojené fyzické srovnání páteře se vyrovnají škody způsobené špatným držením těla v oblasti ramenou a pánve, stejně tak i diference v délce dolních končetin.

Fyzické bolesti a jejich dopad na náš orgánový systém, stejně jako chronické nemoci, se zmírní a často se úplně vyléčí. Degenerativní dopady nemocí nemohou být samozřejmě zpětně úplně napraveny, ale naproti tomu duševní a energetické staré zátěže se definitivně zcela rozpustí.


Působení

Chronické nemoci jsou často defektní špatné vazby nervových a zásobovacích obvodů mozku směrem k postiženým oblastem nebo orgánům těla. Přenašeče jako hormony nebo take nervové impulsy mohou proto provádět plánované aktivity jen

částečně nebo vůbec.

Dojde k poruše zásobování a vyplývajícím odpovídajícím negativním následkům v organismu.

 

V segmentech, kde se spojuje „tvrdé a měkké (např. obratle a ploténky) jsou velmi často zjištěny také energetické komprese (zhuštení energie)....                                  

Počínaje chronickou únavou, astma a alergiemi, migrénami, bolestmi v oblasti šíje a zad, depresemi, všemi možnými typy chronických onemocnění v celém orgánovém systému, akutními záněty, u všech typů, zabránění degenerativních změn v oblasti zad, jako výhřez meziobratlových plotének, skříplý spinální nerv, bolesti v oblasti kyčlí a kolenních kloubů, diferencí v délce spodních končetin aj.

Energetické vyrovnání lidí je znovunastolením božského pořádku a především proto se stává duchovním procesem.

Vyrovnávání  je provedeno během několika okamžiků, není invazivní a je naprosto bezbolestné.  

  

Často kladené dotazy na vyrovnání páteře:

Je účinek trvalý?

Vzhledem k tomu, že zde nemáme co do činění s mechanickou metodou napřímení, se kterou se klasicky manuálně na těle resp. na kostře pracuje, nýbrž s působením jemnohmotných energií, bývá vyrovnání většinou jednorázovým případem a nemusí se již opakovat.  

Pro koho je napřímení určeno?

Napřímení se doporučeje  nejen pro samotné léčení již vznilých problémů, nýbrž i jako prevence....

....

 Mohou být narovnána i miminka a děti?

Právě u malých dětí může být narovnání vynikajícím preventitvním opatřením a rovněž prostředek k uzdravení již existujících symptomů. V dnešní  době jsou některé děti často označovány jako problematické, bázlivé nebo nápadité. A právě takové jsou velmi často velice senzibilní. ...

Na co by se mělo při vyrovnávání dávat pozor?

Může dojít k léčivým reakcím (např. svalová únava).  To je prvotní reakce... 

Poté dáte ruce mírně od sebe a posunujete/uhlazujete  energii směrem dolů k bederní části páteře. Potom pošlete klientovi rukama na bederní část páteře světelný paprsek a tento budete opět posouvat zpátky směrem nahoru k ramenním lopatkám.

Tímto je narovnávání nyní ukončeno. Vyzkoušejte, zda jsou nohy stejně dlouhé a zda jsou ramenní lopatky ve stejné výšce. Na závěr můžete ještě provést reiki ošetření, abyste vše ještě více podpořili, ale nemusí to být.

  
 ...Je dobré, aby byl člověk sám nejprve vyrovnán, než bude následně zasvěcený, proto jej vyrovnáváme vždycky předtím, než provedeme zasvěcení.

 „Léčit prostřednictvím Ducha“ znamená „Léčit prostřednictvím Boha“ a toto léčení je hlubokou a všekomplexní metodou, co vůbec existuje.

 

 Reiki energetického vyrovnání páteře:

Cena: 3.300,- Kč    (+ ev. tkzv. Západní systém zasvěcení +800,-)

Zasvěcení: 1

Předpoklady: žádné, doporučuji především

absolventům kursu Mikao Usuiho reiki I, 

nebo jiného energetického systému, případně vhodné zkušenosti s energií

Kurs možno přímo u mne ve Vídni nebo jako dálkový.